מיצוק והצערת עור הפנים

באמצעות טכנולוגיית מורפיאוס
לטובת הגוף שלך.

טכנולוגיה חדשנית משפרת את איכות ומראה עור הפנים ללא התערבות ניתוחית

בפעולה ממוקדת, בטוחה ומהירה, הטיפול ממצק ומהדק את עור הפנים שלך ומשפר את קווי המתאר בלחיים, באזור הסנטר, בקו הלסת ובצוואר. המכשור הוא מהמתקדמים בתחום הרפואה האסתטית ומספק תוצאות מצוינות, במהירות וללא החלמה ממושכת – בדיוק כפי שמגיע לגוף שלך.

למי הטיפול מתאים?

יש לך תחושה של רפיון בעור הפנים? חומרי מילוי בהם השתמשת כבר אינם מספקים את השיפור שגורם לך להרגיש טוב, אך אין לך רצון או צורך בהתערבות ניתוחית? הטיפול הזה הוא בשבילך.
הטיפול מחדש את עור הפנים ומצעיר אותו, מטשטש קמטים, ממצק ומהדק את קו הלסת ואת קמטי הצוואר, מטשטש צלקות אקנה וצלקות אחרות. 
הטיפול מתאים גם לבעלי ובעלות עור כהה, ללא חשש לכתמי פיגמנטציה.

איך זה עובד?

הפעולה מבוצעת באמצעות מכשיר שנקרא מורפיאוס, הפועל באמצעות גלי רדיו (radio frequency). הטיפול אורך כשעה ומתבצע תחת אלחוש מקומי ולעיתים בתוספת זריקות הרדמה מקומית.
לאחר הטיפול ניתן לצפות לנפיחות ואדמומיות ולעיתים אף לפצעים שבהם מטפלים במשחה וצפויים להחלים בטווח של 48-72 שעות. החזרה לשגרה לאחר הטיפול היא מיידית.
מומלץ לחזור על הטיפול פעם או פעמיים נוספות בטווח של כ- 8 שבועות מהטיפול הראשון, במטרה להגיע לתוצאה מיטבית.

"הצוות בהרמוניה עשה הכל כדי שלא יכאב לי במהלך הטיפול, ויקטוריה אפילו החזיקה לי את היד. שבוע אחרי, העור נראה מעולה וזוהר וחודשיים אחרי הפנים שלי מודגשות ומתוחות יותר. את השינוי הבנתי כשראיתי תמונה שלי לפני ותמונה אחרי חודשיים".